Uniklý Proximity Grenade Launcher

Uniklý Proximity Grenade Launcher

Data mineři před pár dny objevili novou zbraň. Ta byla objevena v souborech hry po aktualizaci na verzi 9.20. Je to poprvé, co jde o novou variantu granátometu.

Ve čtvrtek 6. dubna vyšla aktualizace s číslem 9.20. Ta obsahovala několik úprav předmětů a dokonce i změny mapy. Kromě novinek byli v aktualizaci prozrazeny i nové informace o stavu 9. sezóny.

Aktualizace sice přinesla nový předmět Storm Flip, pomocí kterého je možné uměle vyvolat bouři na libovolném místě, to ale neodradilo zloděje dat, aby nezačali hledat něco dalšího. Ihned po vydání začali tedy prozkoumávat nové herní soubory. Pátrali samozřejmě po skrytých novinkách, které do hry zatím nebyly přidány. Jak už to bývá zvykem, podařilo se jim znovu najít další skrytou zbraň, kterou si pro nás vývojáři připravují.

Proximity Grenade Launcher

Právě takovým nálezem je chystaná zbraň s názvem Proximity Grenade Launcher. Jde o novou pušku, kterou mohou hráči znát například z Battlefieldu 4. Podobu herního modelu prozradil Twitterový účet FortTory.

Promixity grenade launcher

Podle webu Storm Shield One bude granátomet dostupný ve fialové a zlaté variantě. Dosud ale není potvrzené, zda se zbraň objeví i v režimu Battle Royale, nebo pouze v Save The World.

Epická varianta zbraně by měla udělovat 67 poškození a mělo by ji možné nabít za 3 sekundy, zatímco zlatá varianta by měla udělovat 70 bodů poškození a měla by se nabíjet ještě rychleji (za 2,84 sekundy).

Statistiky zbraně:

statistiky Proximity Grenade Launcher

Z uniklých statistik se jeví, že by zbraň byla slabší, než aktuální granátomet. Pokud s ní ale bude možné mířit přímo na nepřítele bez nutnosti kalkulovat dráhu letu granátu, dávalo by to smysl.

Pokud by byl granátomet přidán, je dosti pravděpodobné, že by původní varianta zbraně byla dočasně odstraněna. Tak to ostatně bývá ve všeh podobných případech.

Napsat komentář