Třetí obsahová aktualizace verze 9.30

Třetí obsahová aktualizace verze 9.30

Ve hře se tohle úterý objevil další content update. Jde tak již o třetí aktualizaci obsahu v pořadí pro verzi 9.30. Hlavní novinkou je speciální granát Air Strike, který po vyhození zavolá posily z nebes. 

Aktuální sezóna se rychle blíží ke konci a herní obsah se tak rychle mění. Vývojáři během letních měsíců opravdu vydávají menší aktualizace, ale zase dodržují datum jejich vypuštění. Pojďme se podívat na to, co je v této aktualizaci nového: 

Air Strike

Air Strike je nálet ze vzduchu, jak ho známe například z herní série Call Of Duty. Ve Fortnite funguje pomocí granátu, kterým hráč označí požadované místo pro provedení náletu. Následně spadne dvacítka raket z nebes, které zasáhnou 9 metrový rádius. Každá raketa uděluje 75 poškození do hráčů a 200 poškození do budov. Granáty se po mapě objevují po jednom a v jednom slotu může hráč nést maximálně 2 kusy.

Na celou akci s použitím granátu se ostatně můžete podívat i v oficiálním videu od Epic Games:

Změna mapy v Pressure Plantu

V kráteru sopky Pressure Plant dále probíhá výstavba obřího robota. Nově zde bylo dostaveno torzo robota, které napovídá, že kompletace bude již brzy hotová. Dá se očekávat, že brzy poté nastane závěrečný event pro přechod do 10. sezóny.

Pressure Plant - robot update

Na informaci o tom, jestli v závěrečném eventu bude účinkovat příšera Catus, si budeme muset ještě počkat.

Catus monster

Další novinky do režimu Battle Royale v této aktualizaci bohužel nedorazily.

Support a Creator

Líbil se ti tento náš článek? Naši tvorbu můžeš podpořit pomocí použití kódu Support a Creator: Nejdeto. Děkujeme!

Napsat komentář