Tajemný skalní důl

Tajemný skalní důl

Hráči objevili staveniště skryté pod skálou s 500 miliony zdraví. Tajemný skalní důl se teprve nedávno objevil na mapě. Fanoušci jej mohli pomocí svého krumpáče zkoušet rozbít a přiblížit tak odpověď na otázku co je pod ním.

Odhalení

Staveniště se nachází na západ od Paradise Palms v blízkosti pirátské základny. Na místě se nacházejí bagry a kovové oplocení.

Hráči se již konečně dozvěděli, co leží pod kameny. Kamenům postupně ubývalo zdraví, které se dalo sledovat v každé hře.

Odhadovaný termín zničení kamenů byl 30. března v 6:00. Hráči však byli velmi akční, a tak bylo tajemství skryté pod kamením odhaleno dřív než se čekalo.

Po vykopání byla nalezena kostra a také gejzír. Co nám chtěl Epic tímto naznačit? V dole můžeme nyní najít i truhly.

Pro lepší představu můžete shlédnout video níže uvedeno. Snímek pro nás natočil jeden z našich fanoušků.

Epic si libuje v záhadách

Toto není poprvé, co Epic Games přidali tajemné místo, které mohli hráči společným úsilím poškodit.

V sezóně 7 se hráčům podařilo spojit se k tomu, aby ubírali ledovci, který měl počáteční zdravotní stav 5 000 000 000. Bohužel, přišlo zklamaní, když ledovec konečně zničili. Odhalen byl pouze tajemný bunkr, který byl předtím viděn i ve Wailing Woods.

Hráči tak zničili ledovec poblíž Polar Peaku, aby objevili další záhadný bunkr, který se běžně vyskytuje ve Wailing Woods.

Dusty Divot

Některé informace naznačují, že Dusty Divot by mohl být změněn v budoucí aktualizaci. Spekuluje se, že díru, kterou zanechal meteor, vyplní láva. Mohli by být stavební dělníci připraveni na takovou akci?

Co si o objevu myslíte vy? Jaké byly vaše představy? Bude časem zaplavena lokace Dusty Divot lávou? Co si o tom myslíte nám můžete sdělit níže do komentářů.

Support a Creator

Líbil se ti tento náš článek? Naši tvorbu můžeš podpořit pomocí použití kódu Support a Creator: Nejdeto. Děkujeme!

Napsat komentář