Skin Ruin za výzvy Discovery

Skin Ruin za výzvy Discovery

Vývojáři včera na svém Twitter účtu odhalili vzhled skinu, který bude možné získat za sérii výzev s názvem Discovery.

Série výzev Discovery challenge je obdobou výzev Snowfall z minulé sezóny, za jejíž pomocí bylo možné odemknout v 7. sezóně skin Snowfall.

Čtěte také: Předměty a postavy v obsahové aktualizaci 8.20.

Ruin za Discovery, Prisoner za Snowfall

Skin Prisoner z minulé sezóny si mnozí hráči velmi oblíbili. Šlo o vězně, kterému se v jednotlivých fázích postupně odemykaly okovy. Při odemykání poslední fáze jej bylo nutné zažehnout a od té doby vzhledu kolovala v žilách místo krve láva.

Snowfall - fáze skinu Prisoner
Skin Prisoner z minulé sezóny

Informace o skinu Ruin

Skin se podle všeho bude jmenovat Ruin. První střípky informací, prozrazující jeho podobu, bylo možné spatřit v obrázku, na kterém byly vidět pouze jeho oči.

Vzhled bude nejspíše progresivní a jeho varianty půjdou měnit v menu, jako u podobných skinů. Zatím to sice není potvrzené, ale jen těžko by se dalo věřit, že Epic tentokrát odmění hráče pouze statickým vzhledem, když v minulé sezóně byl skin se čtyřmi variantami.

skin Ruin za výzvy Discovery challenge

Podle obrázků bude tato postava vypadat jako lávový rytíř. O tom svědčí i další zveřejněný teaser od vývojářů:

skin Ruin za výzvy Discovery challenge

Doplňkové předměty ke skinu

Ke skinu bude patřit minimálně krumpáč, jehož podobu datamineři získali z herních souborů. Krumpáč se bude jmenovat Demon Skull a bude patřit do fialové kategorie vzácnosti (Epic). Jeho podobu si můžete prohlédnout níže:

DEMON SKULL
krumpáč Demon Skull

Jak skin odemknout:

Samotné informace od vývojářů informují o tom, jak skin půjde odemknout. Bude prý zapotřebí splnit 8 týdnů výzev z týdenních sérií. K tomu je samozřejmě nutné vlastnit Battle Pass z aktuální sezóny.

Návod na to, jak jednotlivé výzvy splnit naleznete vždy v boční liště webu (v mobilní verzi je návod pod článkem). Návod na jednotlivé série týdenních výzev je označen číslem týdne. Po kliknutí na číslo se objeví nápověda, pomocí které jsou výzvy jednoduše splnitelné.

Pokud se objeví další informace, budeme vás informovat. Článek budeme průběžně aktualizovat.

Support a Creator

Líbil se ti tento náš článek? Naši tvorbu můžeš podpořit pomocí použití kódu Support a Creator: Nejdeto. Děkujeme!

Tento příspěvek obsahuje jeden komentář

Napsat komentář