Informace o skinu Prisoner za výzvy Snowfall

Informace o skinu Prisoner za výzvy Snowfall

Včera jsme vás informovali o vězni z Polar Peaku, který se pomalu začal odhalovat díky tajícímu ledu pod hradem. Díky uniklým souborům z dnešní aktualizace nyní známe jeho celkovou podobu.

Skin, kterému jsme do nedávna říkali jako Snowfall (protože byl odměnou za stejnojmenné výzvy), byl nyní kompletně odhalen. Spolu s odhalením vyšel najevo jeho pravý název, který je Prisoner (vězeň). Tento vzhled bude dostupný zdarma, ale až po splnění celých 9 týdnů výzev.

První informace o podobě jsou z načítacích obrazovek:

Snowfall Prisoner

Na první načítací obrazovce jde vidět, jak vězeň dokázal zlomit okovy a vychází díky tomu z jeskyně pod Polar Peakem.

Snowfall Prisoner

Na druhém obrázku potom sedí u táboráku, kde doplňuje síly a ohřívá se po rozmrznutí. Po pozorném prohlédnutí obrázku jde spatřit i banner, který bude potřeba sebrat po splnění výzev následujících týdnů.

Detailní podoba skinu Prisoner

Tyto načítací obrazovky však neukazují vše. Díky uniklým předmětům a postavám v aktualizaci 7.30 se máme šanci podívat na to, jak skin vypadá bez jakéhokoliv skrývání.

Snowfall - Prisoner
Skin The Prisoner, který bude odměnou za výzvy Snowfall

Backbling ve formě batohu

Ke skinu bude samozřejmě patřit také doprovodný předmět, zde to bude konkrétně batoh. Ten se velmi podobá na hutní pec. Přesný design batohu si lze prohlédout na následujícím obrázku:

PADLOCK
Batoh pro skin The Prisoner, zvaný Padlock

Progresivní skin

Úniky také svědčí o tom, že skin nebude mít statickou podobu. Půjde o progresivní vzhled, který bude mít minimálně 4 fáze s různou podobou. Ty už byly také odhaleny.
Snowfall - fáze skinu Prisoner
Fáze skinu The Prisoner

Vězňův příběh zatím není znám, ale určitě se ho do konce sezóny dočkáme. Možná bude figurovat i v další sezóně. V případě dalších informací vás budeme dále informovat.

Tento příspěvek obsahuje jeden komentář

Napsat komentář