První skiny ze Stranger Things jsou dostupné

První skiny ze Stranger Things jsou dostupné

S blížícím se eventem Stranger Things se do hry dostávají další a další předměty se seriálovou tématikou.

Nedávno jsme byly svědky zjevení portálů ze seriálu Stranger Things, přímo uprostřed Mega Mallu. Vzhledem k tomu, že má event začít okolo 13. července jsme také připomenuli možné objevení nových vzhledů postav, které budou přímo s tématikou seriálu Stranger Things.

První takové skiny dnes dorazily do herního obchodu a hned na začátek je nutno podotknout, že jsou opravdu povedené.

Šerif Jim Hopper 

První skin je samotný šefif Jim Hopper, kterého v seriálu ztvárnil herec David Harbour. Skin této postavy ve hře opravdu velmi věrohodně zachycuje tvář herce. Na to se ostatně podívejte sami:

Stranger Things - šerif Jim Hopper

Šerifův skin je dostupný ve dvou variantách, z nichž jedna obsahuje navíc jeho klobouk. Skin spadá do fialové vzácnosti, kvůli čemuž stojí 1500 V-Bucks. Jak už to bývá, s nákupem skinu obdrží hráči obě varianty.

Stranger Things - šerif Jim Hopper

Demogorgon 

Druhým dostupným skinem je Demogorgon. Jde o odporné monstrum, které v seriálu představuje hlavní nebezpečí. Tato příšera spadá do modré rarity, díky čemuž je trochu levnější než skin šerifa.

Wrap Vines

Do stejného setu potom spadá polep na zbraně a vozidla s názvem Vines, který je animovaný. Po zapnutí polepu bude na hráčových zbraních pulzovat ona černá hmota, kterou mají Demogorgoni v oblibě. Polep stojí 500 V- Bucks.

Je pravděpodobné, že se v následujících dnech budou objevovat další skiny ze seriálu. O těch vás budeme dále informovat.

Support a Creator

Líbil se ti tento náš článek? Naši tvorbu můžeš podpořit pomocí použití kódu Support a Creator: Nejdeto. Děkujeme!

Napsat komentář