Otázky a odpovědi #1

Otázky a odpovědi #1

Jelikož Instagram umožňuje funkci otázek, rozhodli jsme se, že odpovědi pro Vás připravíme zde v nové rubrice „Otázky a odpovědi“. Jeden z hlavních důvodů je ten, že vás nechceme zbytečně spamovat v Instagram Stories. Navíc příspěvky se zobrazují ve Stories pouze na 24 hod. Vše je tedy přehledně v nové sekci. 

Na začátek je dobré připomenout, že se hemžily převážně otázky ohledně naší dlouhé pauzy. Do výběru otázek jsme zařadili pouze jednu z dané kategorie, abychom se zbytečně v odpovědích neopakovali. Všem děkujeme za nejrůznější dotazy. Už žádné zbytečné zdržování, jdeme na to.

Proč byla taková pauza? Jste nejlepší Fortnite stránka

berry_cz

Děkujeme!

V poslední době jsme měli hodně práce a nestíhali jsme přidávat obsah na web. Toho si většina z vás určitě všimla. Důvodem bylo naše časové vytíženi školou a povinnosti v osobním životě. Ve škole nás navíc čekalo zkouškové období.

Co se týká Instagramu, tam vznikl daleko větší problém. Tvořili jsme obsah na příliš vysoké úrovni, takže nám to zabíralo extrémní množství času. Chtěli jsme mít vše perfektní, takže za čas, který by nám trvalo vytvořit třeba tři kvalitní příspěvky vznikl pouze jeden, který byl ještě o něco lepší. Později se nám to stalo osudným, protože jsme to zároveň s psaním článků prostě nemohli stíhat.

Přemýšleli jsme, jak si udělat čas na psaní článků a tvorbu obsahu na IG. Vymysleli jsme to tak, že mírně ořízneme časovou náročnost, díky čemuž bychom to mohli stíhat.

Více v tomto článku.

Co je potřeba k té soutěži?

skala_martin17

Veškeré informace o soutěži jsou zde. Nicméně ve zkratce je zapotřebí like k určené fotce na našem Instagramu, odběr (follow) profilu a samozřejmě označení kamarádů do komentářů.

Budou medvídci v shopu? (Kdy)

andreos_youtubes

Item Shop se většinou nezveřejňuje dopředu, takže pro hráče to je vždycky překvapení. Občas se stane, že se objeví různé spekulace, či úniky. V tomto případě bohužel nevíme, kdy medvídci v obchodě budou. Snad brzy.

Názor na nový granát?

simon_machacek06

Naprosto super! Hře to dodává nový impulz. Docela nás zaráží, že za tu dobu jsme na žádné takové koncepty nenarazili. Určitě nás zajímá i Váš názor, a proto bude brzy zveřejněná anketa, zda se Vám nový granát s názvem Storm Flip líbí.

Btw. Na webu máme pro Vás i sekci Koncepty. V této sekci jsme psali i také o zónách.

Vlastníš Ikonik skin?

datboy_danik

Nevlastníme, protože se nám moc nelíbí. Hrajeme pouze se skiny, které se nám líbí.

Co se asi stane s Polarem dál?

muchavojtech

Od té doby, co zmizel hrad, není na kopci v Polar Peaku absolutně nic zajímavého. Co se přesně stane netušíme, ale dávalo by smysl celý kopec zrušit a dát na jeho místo zcela novou lokaci.

Hrad z Polar Peaku byl navíc spatřen plovoucí na vodě, kde ho nejspíše nesla mořská příšera. Celé video najdete na našem Youtube kanále.

Zahrajete si se mnou?

jakub_koubiii

Zahrát rozhodně můžeme, stačí nám napsat na Instagram a snad budete mít štěstí. Hned vysvětlíme. Každý den máme mnoho zpráv o prosbu, zda si s vámi zahrajeme. Moc rádi bychom si zahráli se všemi, ale bohužel máme školu, práci a osobní život. Proto nyní upřednostňujeme supportéry.

..Vrátíte se k robení článkov o Fortnite?

imnotkaiko

Ano. Postupně budou přibývat. 

Bude Season 11?

sebi___07

Určitě ano. Season 11 bude následovat po Season 10. Tématiku jedenácté sezóny si zatím netroufáme odhadovat. Nejspíše o ní nemají zatím jasno ani vývojáři.

Kdo je nejlepší hráč Fortnite?

capica21

Těžká otázka. Kvalita hráčů jde nahoru každým dnem. Ze zahraničí bychom vybrali Tfueho a z České republiky nejspíše Alkana.

Baví Vás Fortnite pořád jako třeba v 6.sezóně?

daniel_srb46

Samozřejmě baví, ačkoliv 6.sezóna nebyla pro nás moc oblíbená. Pořád považuji začátky (3.sezóna – 4.sezóna) za nejlepší. Myslíme si, že by pomohla zcela nová mapa, ale jak už tvůrci několikrát řekli, nová mapa se jen tak neobjeví. My doufáme, že přijde v 10. nebo v 11.sezóně.

Hrajete ve World Cupech?

xd_tetris

Na to bohužel nemáme skill. To, co v turnaji předvádí někteří hráči je totální masakr. Občas si ale zapneme pár her v módu aréna.

Co si myslíte o té příšeře z Polaru? A jinak jsem rád, že jste zpět

pychous

Uvidíme, zda hrad nakonec příšera nepřenese jinam. Těžko věřit, že by se vrátil na původní pozici. Na druhou stranu se ho vývojáři nejspíše nebudou chtít zbavit, protože vytváření jeho 3D modelu jim určitě dalo spoustu práce a samotný model nebyl použit v žádné další lokaci.

Kdy bude vyhlášení soutěže? A máš SaC?

adamstuchlik_09

Vyhlášení soutěže bude 18.6.2019 ve 20:00. Losování proběhne pomocí nějakého generátoru náhodných komentářů. Support a Creator máme – náš nick: Nejdeto.

Kdy bude STW ve slevě?

taky_hentaky_peter

STW bohužel nehrajeme. Taky už nějaký ten pátek sháníme parťáka, který STW hraje. Pokud hraješ nebo znáš někoho kdo hraje, tak ať nám napíše na Instagram.

Sleva určitě ještě přijde, ale časem by mohl STW vyjít i zdarma.

Budou nějaké streamy např. na ytb nebo twitch?

nikolaskocik

V dlouhodobém plánu to rozhodně je.

Kolik máš skinů?

zmetek_01

Máme jich málo, přesně nevíme. Všechny možné z Battle Passů, některé vzácné a některé z item shopu. Moc na skiny nejsme, jde nám především o zábavu s kamarády. Spíše valíme emote.

Jakej je tvůj nejoblíběnější skin?

kubaslany

Pěkných skinů je mnoho, ale nejlepší je pro nás Cuddle Team Leader.

Bude update stránky na netu?

xx_nubysek_xx

Ano. Už pro vás píšeme články, upravujeme kategorie skinů, emotů a zbraní. Jen to chce chvilku strpení, děkujeme.

Názor na Fortnite?

pa.trik756

Těžká a zajímavá otázka. Styl Battle Royale je hrozně návykový. Fortnite je výjimečný a tvůrci nás pravidelně zásobují aktualizacemi. 

Jakou máš klávesnici + myš

marecekkvitecek

Rozhodně se nedá mluvit o žádné výbavě na progaming. Používám jednu z obyčejnějších klávesnic, která nemá mechanické spínače. I tak ale postačí. Co se týče myši, používám G403 od Logitechu.

Pokud zrovna hrajeme ve sluchátkách, tak používáme Apple Airpods. Velká náhlavní sluchátka jsme přestali používat.

Jako monitor používáme klasický 60hz panel, který nemá nijak převratně rychlé odezvy.

Kolik lidi potřebuješ v support a creator, aby jsi měl customky. 1000 nebo 100?

adam.valenta135

Na Support a Creator potřebuješ 1000 lidí. Následně můžeš požádat Epic Games o schválení.

Myslíš, že stíhám celý Battle Pass, když mám tier 64?

zemmexcz

Jsme v polovině 9.sezóny, takže to určitě stihneš. Sami máme daleko menší tier.

Od kdy måte tenhle Instagram?

jakubhala4

Od července 2018. Tehdy jsme brali Instagram jako vedlejší kolej. Pro nás byla priorita rozjet web a mít lidi na Facebooku. Nečekali jsme, že se Instagram takovým způsobem rozjede. Budeme rádi, když nám dáte follow i na Facebooku (viz. zde)

Od kdy hrajete Fortnite?

d.3.j.v_f.r.o.m_hell

Od 3.sezóny. V té době jsme měli strach, abychom vůbec dodělali školu 😀 Bylo to prostě něco jiného, než ostatní hry.

Uděláš zase nějakou soutěž o V-Bucks?

daniel.naus.772

Soutěže budou. Budou giveaway (jeden právě probíhá), turnaje a odměny pro supportéry. Stačí nás jen sledovat.

V kolikátý sezóně bude konec?

matakraus42019

To nikdo netuší. Jelikož je hra stále velice oblíbená, tak nelze předpokládat její konec. Například hra World of Warcraft stále běží a to je spuštěna od roku 2004, takže je tu s námi neuvěřitelných 15 let. Podobný příběh vidím i u Fortnite.

Prečo nedáváš tak často niečo na story?

barborikt

To se od dnešního dne změní. Postupně budeme přidávat nové informace, či různé ankety. Nicméně nechceme fanoušky zbytečně spamovat.

Co si myslíte že bude v další Season?

marek_simon11

Nad tím jsme zatím nepřemýšleli.

Vrátí zpět Heavy Shotgun?

agleradam

Jak už několikrát prohlásili tvůrci z Epic Games, tak nekativní ubraně se někdy ve hře objeví. Takže je velká šance, že se Heavy Shotgun vrátí.

Kdy konečně vyhlásíte tu soutěž z 1.března?

vaclav.selir

Nejprve vyhlásíme aktuální soutěž, posléze napravíme soutěž se supportéry. Není třeba se obávat, seznam supportů stále máme.

Jak dát win ve Fortnite Battle Royale?

zaamppaa

Hrát, hrát a jen hrát. Nám hodně pomohla videa světových hráčů. Člověk pochytí mnoho věcí. 

Budete více aktivní, než jste byli?

jena17cz

Postupně budeme přidávat. Jen je problém, že ve dvou to všechno nestíháme.

Hraješ Save The World?

_igor_ito_lazorik_

Bohužel nehrajeme. Do našeho týmu hledáme někoho, kdo hraje.

Jaký máte názor na 9.sezónu (co Vás překvapilo)

ra_yan09

Ty vzudšné proudy, co jsou od jejího spuštění na mapě, se nám zrovna nelíbí. Často se totiž stává, že nám někdo přistane do zad. Obměna Tilted Towers naopak přišla vhod, i když už tam nepadá tolik lidí jako dříve.

To je z vybraných otázek vše.  Pokud máte nějaký akutní dotaz, tak můžete využít níže komentáře k příspěvku nebo nás můžete osobně kontaktovat na Instagramu či Facebooku. Děkujeme vám za velké množství položených dotazů.

Support a Creator

Líbil se ti tento náš článek? Naši tvorbu můžeš podpořit pomocí použití kódu Support a Creator: Nejdeto. Děkujeme!

Napsat komentář