Novinky v aktualizaci 9.21

Novinky v aktualizaci 9.21

Právě vyšel update na verzi 9.21. Ten konečně přináší novou zbraň a napravuje nedostatky hry, na které si hráči stěžovali. 

Proximity Grenade Launcher 

O tom, že do hry zavítá nová zbraň, jsme vás informovali již v předchozím úniku

Jde o novou výbušnou zbraň, která funguje jako něco mezi RPG a Granátometem. Zbraň je dostupná ve zlaté a fialové variantě, jak už únik napověděl. Pokud s ní hráč trefí nepřítele napřímo, náboj okamžitě vybuchne a udělí nepříteli 70 bodů poškození. Poškození do budov je stanoveno na 138 a doba nabíjení zásobníku je 3 sekundy. Granáty lze ale v některých situacích odrážet od stěn. Tento granátomet má však v zásobníku pouze 2 náboje.

Chystaný režim Horde Rush

V režimu Horde Rush se opět vrátí zombie. V tomto módu hry by měly být dostupné i speciální výzvy, jejichž seznam naleznete zde. LTM zatím není v režimu Coop aktivní, ale přijde již 13. června (zítra).

Horde Rush

Změna předmětu Storm Flip

Předmět Storm Flip se poprvé objevil v aktualizaci 9.20 a sloužil k vytvoření umělé bouře. Ta dávala poškození podle toho, jaká vlna bouře právě probíhala na mapě. Nově však bude bouře vyvolaná předmětem dávat 5 poškození, nezávisle na aktuální fázi hry.

Úprava šance na nalezení brokovnice

Po předchozí aktualizaci si velké množství hráčů stěžovalo na sníženou šanci na nalezení brokovnice. Proto nyní tvůrci zvýšili šanci nalézt brokovnici na podlaze z 8,5% na 9,77%. Možná se to nezdá jako hodně, ale ve hře to rozhodně pocítíme.

Kromě byly upraveny i další šance na nalezení ostatních zbraní, nejde však o nic zásadního.

Štíy

Šance na nalezení malého štítu byla zvýšena z 17% na 18%. Šance na nalezení velkého štítu byla zvýšena z 11% na 12%.

Napsat komentář