Novinky v aktualizaci 8.30

Novinky v aktualizaci 8.30

Do hry dnes dorazila další aktualizace. Ta je označena verzí 8.30 a přináší například oživovací auto či nový LTM. Na své si také přijdou hráči turnajů. To ale není vše! V tomto článku se podíváme na všechny změny. 

Co je v Battle Royale nového?

Oživovací dodávka

Nikdy se nevzdávejte! Díky nové dodávce Reboot van můžete oživit padlé spoluhráče a vyrazit opět do boje spolu.  Dodávky se nachází na určených místech na mapě. V momentě, kdy je spoluhráč zabit, vypadne z něj oživovací kartička, kterou jde sebrat. Doneste kartičku do dodávky a hráč bude oživen. Kartičku je možné sebrat do 90 sekund po zabití a její sebrání trvá půl sekundy. Kartičky lze pro oživení využívat nezávisle na tom, kdo je sebral. Oživení u dodávky trvá 10 sekund a po použití nelze dodávku dalších 120 sekund aktivovat. Spoluhráči se vrátí do boje se 100 životy, 100 kusy dřeva a obyčejnou pistolí s 36 náboji.
 
O tom, že oživovací dodávky dorazí do hry jsme vás informovali již ve starším článku, ale nyní jsou konečně dostupné! Rozhodně je vyzkoušejte!
novinky v aktualizaci 8.30 / Reboot Van

Speciální událost zvaná Bukanýrovo zlato

S aktualizací do hry přichází i nový event s názvem Buccaneers Bounty! Ten na čas zpřístupní nový limitovaný herní režim, který se bude měnit každý den. V tomto režimu bude možné sbírat různé předměty a plnit tak speciální sérii výzev, za což budou hráči dostávat odměny. Ve všech LTM bude mírně zvětšený loot.

Událost bude probíhat od 10. do 15. dubna. 

Úprava zbraně Infantry Rifle

U pušky infantry rifle bylo po aktualizaci snížené poškození ze 40/42 na 38/40. Nově bylo také změněno poškození na delší vzdálenosti z 26/28 na 32/34.

Limitovaný herní režim Fly Explosives

Režim Fly Explosives všichni dobře znají. Jsou v něm dostupné pouze výbušné zbraně a tryskové batohy s jejichž pomocí lze létat. V režimu je také pomalejší bouře a zvětšená maximální nosnost raket a granátů na 120.

Turnaje

Ve hře je dostupný nový turnaj Fortnite World Cup o 1 000 000 dolarů, který bude probíhat 13. a 14. dubna. Vítězové budou pozváni na finále v New Yorku. Turnaj bude rozdělen do dvou kol. 13. Dubna budou moci hrát všichni hráči, kteří splnili podmínky. 14. dubna budou moci hrát pouze ti, kteří se umístili do 3000 nejlepších pozic. Oficiální pravidla je možné nalézt zde.

Změny zvuků

  • Nový zvuk pro přistávající nepřátele.
  • Mírně zvýšená hlasitost kroků nepřátel.
  • Zvýšená hlasitost pro přistávající nepřátele.

Support a Creator

Líbil se ti tento náš článek? Naši tvorbu můžeš podpořit pomocí použití kódu Support a Creator: Nejdeto. Děkujeme!

Napsat komentář