Netflix potvrdil novou spolupráci

Netflix potvrdil novou spolupráci

Na závěr velkého herního expa E3 byla oznámena nová spolupráce mezi Fortnite a Stranger Things. Informaci potvrdil sám Netflix, který vysílá svůj populární seriál online. Ve Fortnite se hráči dočkají nejspíše speciálního eventu se seriálovou tématikou.

Dne 12.června se objevilo na oficiálním Twitter účtu Netflix potvrzení o tom,, že aktéři pracují na spolupráci projektu s herními společnostmi do kterých mimo jiné patří Ubisoft, Behaviour, Roblox a samozřejmě Epic Games. Mimo jiné @NXonNetflix napsal, že více informací se dozví fanoušci už brzy.

NXonNetflix

Potvrzení spolupráce není pro bystré fanoušky nic překvapivého. Na začátku 9.sezóny jsme se totiž dočkali nové lokace s názvem Mega Mall, ve kterém se nacházel právě obchůdek Scoops Ahoy. Fanoušci seriálu okamžitě místo poznali a začali se na fórech objevovat nejrůznější spekulace o budoucí spolupráci mezi Epic Games a Netflixem, který by měl trošku zviditelnit seriál Stranger Things.

SCOOPS AHOY
SCOOPS AHOY

Seriál má nyní za sebou úspěšně 2 řady, přičemž nová, třetí, je naplánovaná na 4.července 2019. Toto načasování je ideální pro všechny zúčastněné strany.

Ačkoliv spolupráce byla nyní oficiálně potvrzena společností Netflix, stále jsou některé věci nejasné. Nezbývá nic jiného, než si počkat na další informace.

Jako vždy budeme celou situaci sledovat a brzy vám přineseme nejčerstvější informace. Stačí nás jen sledovat.

Support a Creator

Líbil se ti tento náš článek? Naši tvorbu můžeš podpořit pomocí použití kódu Support a Creator: Nejdeto. Děkujeme!

Napsat komentář