Nedávné změny na mapě

Nedávné změny na mapě

V tomto článku se podíváme na velké změny na mapě, které byly provedeny v nedávné době. Spadají sem v podstatě všechny změny, které se udály od začátku 9. sezóny. Tento článek je svým způsobem doplňkem k dříve zveřejněným informacím o 9. sezóně. Pojďme se tedy podívat na menší obrázkovou galerii. Za všechny obrázky jsme vděční serveru LootLake.

Dá se předpokládat, že všichni hráči, kteří měli možnost si 9. sezónu zahrát, tyto změny již znají. Článek je tak věnován spíše těm, kteří neměli tu šanci, nebo si ještě nenašli čas.

Neo Tilted

Město s názvem Neo Tilted vzniklo z původního města Tilted Towers. Samotná transformace proběhla hned se spuštěním 9. sezóny, kdy tato lokace byla předělána do futuristického stylu. Kromě nových budov byl přidán i vzdušný tunel, pomocí kterého lze kolem celého města snadno kroužit.

Neo Tilted 1

Uprostřed města se nachází spousta vysokých budov, které jsou obklopeny kolem malého bazénku. V bazénku stojí taktéž velmi majestátní socha jedné postavy. Socha bohužel nejde použít k těžbě kamene.

Neo Tilted 3
Neo Tilted 2

Mega Mall

Mega Mall je novou lokací, která vznikla na místě původního Retail Row. Obchody zde sice byly již dříve, nově se zde ale nachází namísto několika menších jeden obrovský. Jde tak o největší nákupní středisko na celé mapě. Kolem města je taktéž k dispozici samostatný vzdušný okruh, podobně jako kolem nové verze Tilted Towers.

Střecha obchodního domu byla nově zarovnána, díky čemuž se zde hůře hledá přístřešek pro krytí.

Mega Mall 2

V obchodě je k dispozici nespočet truhel, což má za následek vysokou oblíbenost tohoto místa při seskoku hráčů z autobusu.

Mega Mall 3

Pressure Plant

Třetí změna, která nastala hned po spuštění 9. sezóny, je zničení sopky Volcano a vytvoření sopečného kráteru. Výbuch sopky zapříčinil zničení původní varianty města Tilted Towers. Pod kráterem Pressure Plant se nachází ještě jedna nová kontrolní věž, pod ní je ale mapa již stejná jako v 8. sezóně.

Pressure Plant 2

Do středu kráteru vývojáři přidali pár dalších gejzírů, které jde stejně jako ty původní použít pro rychlý přesun po mapě.

Pressure Plant 3

Polar Peak

Ke změně v Polar Peaku došlo teprve nedávno. Na tomto místě stával již od 7. sezóny velký zasněžený hrad. Se spuštěním 9. herní sezóny se pod hradem ale objevilo obrovské oko, které bylo zamrzlé v ledu. Led později začal praskat, což mělo za následek občasné otřesy okolního povrchu.

S poslední aktualizací se však stalo něco, co nikdo nečekal. Celý hrad zmizel! Pod místem, kde hrad dříve stával, zůstala jen hromada sněhu a ledu, po které je nově možné snadněji sešplhat kopec, na kterém hrad stál.

polar peak

Větrné elektrárny

Tato změna je pouze menšího charakteru, ale dá se využít pro zlepšení taktiky pro výhru v zápase.

Když byla 9. sezóna spuštěna, všimli si hráči přidání nových větrných elektráren. Ty jsou umístěny na většině kopcích ve hře. Na některých z nich se nachází truhla, ale hůř se šplhá dolů.

Wind Turbine 1

Změn je na mapě více, ale většinou jde o menší detaily, které nemají na průběh hry žádný vliv. V tomto článku jsme se zaměřili pouze na ty nejdůležitější.

Která změna se vám líbila nejvíce? Dejte nám vědět do komentáře.

Napsat komentář