Návod na splnění výzev 14 Days of Summer

Návod na splnění výzev 14 Days of Summer

O aktuálně probíhající letní události jsme vás již informovali v předchozím článku. V tomto článku se podíváme na to, jak splnit jednotlivé challenge, které budou v průběhu eventu s názvem 14 Days of Summer vycházet. Celkově bude k dispozici 15 odměn a každý den se bude odemykat jedna výzva.

Návod budeme postupně aktualizovat.

Výzvy 14 Days Of Summer

Návod na 14 Days of Summer challenge: 

1) Splň všechny dostupné výzvy série / Complete all 14 challenges

Tuto výzvu bude splnit nejtěžší. Bude totiž potřeba počkat oněch 14 dní a každý den plnit daný challenge.

2) Tancuj na rýzných plážových párty / Dance at 6 different beach parties

Výzva z prvního dne. Pro splnění stačí použít taneční emote na libovolné plážové párty z následující mapy:

Dance on different beach parties

2) Odraz obří balón v pěti různých zápasech / Bounce giant beach ball in different matches

Mapu s lokacemi obřích míčů naleznete na obrázku níže. Pod ním je poté dostupné video s přesným návodem.

Bounce giant beach ball in different matches

3) Zabij 5 nepřátele pomocí dočasně navrácených zbraní, nebo pomocí zbraně Drum Gun / 5 eliminations with daily unvaulted weapon or Drum Gun

Tato výzva je velmi jednoduchá. Pro splnění stačí zaskórovat 5 zabití nepřátel pomocí zbraní, které jsou postupně odemykány každý den v průběhu eventu. Pokud nevíte které to jsou, stačí pro zabití použít Drum Gun (samopal Thompson)

4) Poděkuj řidiči autobusu v 20 různých zápasech a skonči v TOP 20 / Thank the bus driver in 20 different matches

Pro splnění stačí na začátku každého zápasu poděkovat řidiči bitevního autobusu, který rozváží hráče po mapě. Před seskokem tedy stačí zmáčknout klávesu pro provedení tanečku (standardně klávesa B). Poté je ještě nutno dostat se do finále zápasu (top 20).

5) Praskni 5 létajících balónků / Pop 5 party balloons

Pamatujete na balónky, které se objevují na každé správné párty? Ty je v této výzvě potřeba propíchnout. Není potřeba používat špendlík, postačí na to zbraně.

6) Najdi plovoucí jednorožce / Search unicorn floaties

Ve vodě plavou na některých místech ve hře nafukovací jednorožci. Splnění výzvy dosáhnou hráči interakcí u jejich modelu. Modely se nachází na následujících místech:

Unicorn challenge

7) Tref hráče vodním balónkem / Hit player with Water Balloon

Tato výzva jde splnit pouze v případě, že hráč dokončil třetí challenge z letní série, ve kterém musel zabít nepřátele pomocí Drum Gunu nebo opětovně povolených zbraní, které ve hře byly dříve. Za odměnu totiž obdržel onen balónek a nemůže ho tedy používat. Pokud hráč již balónek odemkl, je třeba si jej nastavit do slotu pro emote. Následně jej musí hodit po jiné osobě ve hře. Balónek se po nárazu rozprskne a vyletí z něj voda.

8) Odraz se od obřího slunečníku v různých zápasech / Bounce of giant umbrella in different matches

Na mapě se nacházejí obří plážové slunečníky. Výzvu lze splnit odražením od nich. Každý odraz je ale potřeba provést v samostatném zápase. Zde je mapa všech 6 slunečníků, které se ve hře dají najít:

Bounce of giant Umbrella / 14 Days of Summer

Zde je ukázka, jak je pro splnění challenge potřeba odraz provést:

10) Nahraj skóre na Driftboardu, na kterém je wrap Neon Tropics / Score points with a Neon Tropics Driftboard

Tento challenge je splnitelný kdekoliv na mapě. Je však potřeba mít nastavený wrap Neon Tropics, který je odměnou za předchozí výzvu ze série 14 Days of Summer (viz tabulka nahoře). Po aktivování polepu stačí sehnat Driftboard a párkrát udělat trik.

11) Odpal 3 ohňostroje podél řeky River Bank / Launch 3 fireworks along the river bank

Za tuto výzvu je jedna z nejplepších odměn z celé série. Řeč je o krumpáči, který má podobu grilovacího nářadí. Lze jej získat odpálením tří různých rachejtlí, které se nachází v okolí řeky, která teče u Loot Lake. Přesné lokace jsou vyznačené na mapě. Pozor, raketu může v jednom zápasu odpálit jen ten nejrychlejší!

Launch fireworks found along the river bank

12) Získej alespoň 10 bodů na klauní minihře / Get a Score 10 or more on Carnival Clown Board​

Podobná challenge už ve hře jednou byl, akorát to bylo v rámci týdenních výzev. Lze splnit tak, že po aktivaci desky s klauní minihrou hráč trefuje všechny balónky, které se postupně z desky nafukují.

14 days of summer - Clown minigame

13) Navštiv obří gumovou kachnu a velký slunečník v jednom zápase / Visit giant beach umbrella and a huge rubber ducky in single match

Obří kachna se nachází v potoce, tekoucím podél Tilted Towers. Ke dnešnímu dni se však posunula až na začátek jezírka Loot Lake. Slunečník se potom nachází na každém letním stanovišti a je nemožné ho minout.

14) Prohledej vanu s malou kachní hračkou / Search the hidden seashell in the beach themed loading screen (Search tiny rubber ducky)

Malá kachnička se válí ve vaně, která leží v blízkosti westernového městečka v pouštní oblasti. Pro splnění stačí kachnu prohledat. Pozor, občas se stane, že se kachna v zápase vůbec neobjeví. Je tedy možné, že bude nutné navštívit vanu vícekrát.

search the tiny rubber ducky

14) Znič grily pomocí krumpáče s podobou grilovacího nádobí / Destroy grills with the Low N Slow Haresting Tool

Poslední výzva z této letní série je docela jednoduchá. Na každém letním stanovišti se nachází gril, který je potřeba zničit. Pro splnění je ale potřeba zničit gril pomocí krumpáče Low N Slow, který hráč obdrží za splnění challenge s odpálením třech ohňostrojových raket, který byl zadán před pár dny. 

Výzvu je možné plnit s přestávkami během více zápasů a pro uznání stačí ničit jeden gril na totožné pozici. Po zničení 7 grilů za pomocí vidličky bude výzva uznána.

Destroy Grill with Low N Slow

To je vše! Jak se vám líbila tato letní minisérie?

Napsat komentář