Na internetu se objevil únik tance

Na internetu se objevil únik tance

Zaměstnanci z Epic Games omylem vypustili ven chystaný emote. Příspěvek vidělo mnoho fanoušků na oficiálním účtu Fortnite na sociální síti Twitter. Chyby si zaměstananci všimli až posléze a příspěvek z Twitteru smazali. Jenže co se objeví na internetu se už prakticky neztratí. Pojďme se podívat na celou kauzu.

Každý den se v herním obchodě objeví nové, či znamé doplňky. Za tu dobu mají hráči opravdu velmi široký výběr nejrůznějších krumpáčů, padáků, postav a dokonce i tanců. Tvůrci nenechávají nic na náhodě a snaží se přidávat mnoho nových věcí. Své novinky zveřejňují právě i na sociálních sítí.

Nicméně právě v tom je ten háček. Fanoušci si všimli, že něco není v pořádku. Všimli si totiž toho, že na oficiálním účtu FortniteGame byl oznámen nový tanec, avšak ve skutečnosti nebyl v herním obchodě přítomen.

Herní obchod 1.7.2019
Herní obchod 1.7.2019

Zatím se neví v jaké raritě emote vlastně bude. Hráči dokonce začali spekulovat nad tím, že emote nebude ke koupi v herním obchodě, ale že se objeví jako finální odměna ve výzvách – 14 Days of Summer. 

Na chystaný emote se může podívat níže:

Epic Games se k tomu žádným způsobem nevyjádřil. Je několik variant proč vlastně Crab emote nebyl vypušten. Jeden z důvodu může být i nečekaná chyba, která se mohla objevit na poslední chvíli. Nicméně je pravděpodobné, že se nového tanečku dočkáme velmi brzy. Budete kupovat? Pokud ano, tak nezapomeňte nás zadat do programu Support a Creator. Náš nick je: Nejdeto. Děkujeme!

Napsat komentář