Mořská obluda odnesla na zádech Polar Peak

Mořská obluda odnesla na zádech Polar Peak

Oblast Polar Peak zažívá rušné období. Na vysokém kopci zde dříve stával zasněžený hrad, v jehož okolí bylo rozmístěno ještě pár dalších budov. Hrad však po minulé aktualizaci hry zmizel (viz článek Změny na mapě). 

Vývojáři z Epic Games rádi budují hype pro budoucí události. Dělají to pomocí skrytých náznaků, které se aktivní hráči snaží spatřit a následně rozluštit. Takovou událostí byl v minulosti například výbuch sopky Volcano z 9.sezóny. Mohli bychom navíc jmenovat další eventy. 

Dnes se ukázalo, že zmizení hradu je tím nejmenším problémem. Začaly se dít daleko podivnější věci. Možná se díky nim dokonce rozběhne nějaká speciální událost.

Co se přesně stalo?

Hrad odnesla mořská příšera

Po tom co hrad zmizel asi nikdo nečekal, že se zase tak brzy objeví. Ale stalo se. Hrad byl aktuálně spatřen na místě, které všechny sledující velmi šokovalo. Pohyboval se totiž po vodě. Mořská příšera s ním plavala kolem mapy.

Jeden z hráčů tento jev zachytil na video zrovna v momentě, kdy se Polar Peak pohyboval ve vodě kolem pouštní oblasti. Video pochází z Redditu, ale pro účely zálohování jsme ho umístili na náš YouTube kanál.

Záběry pohybu hradu Polar Peak ve vodě:

Těžko soudit, co se s hradem stane dál. Na podobnou otázku jsme odpovídali i v článku Otázky a odpovědi z Instagramu

Je nepravděpodobné, že by se hrad vrátil na původní sněžnou lokaci. Zároveň se dá ale čekat, že s ním tvůrci stále mají své plány. 3D model hradu jim dal totiž při vytváření hodně práce a navíc ho nepoužívají v žádné další lokaci (narozdíl od jiných budov).

Co se týká sněžné hory, ta po odstranění hradu absolutně ztratila své kouzlo. Smysl by tedy dávalo celou horu odstranit a přidat na původní místo zcela novou lokaci.

Další otázkou zní, co je vlastně mořská příšera z přiloženého videa zač? Dočkáme se snad v 9. sezóně nějakých obřích monster? Na odpověď si však budeme muset jěště počkat.

Tento příspěvek má 2 Komentářů

Napsat komentář