V Mega Mallu se objevily portály

V Mega Mallu se objevily portály

Před pár týdny jsme se od tvůrců hry dočkali přislíbení spolupráce s filmaři seriálu Stranger Things. Třetí sezóna seriálu se neúprosně blíží a vypadá to, že se to začíná projevovat přímo ve Fortnite. Ve hře se uvnitř budov v nákupním středisku Mega Mall objevily portály, do kterých lze vstoupit. Vazba na seriál je jasná z vizuální podoby portálů. 

Třetí sezóna Stranger Things by měla začít 4. července, což je již zítra. Internetový streamovací gigant Netflix potvrdil, že eventu s tématikou Stranger Things bychom se ve Fortnite měli dočkat 13. července. Prvky ze seriálu se ale objevují už nyní. Řeč je samozřejmě o převrácených portálech. Porty byly nalezeny uvnitř Mega Mallu. 

Skiny s tématikou Stranger Things

Leakeři se již v minulosti postarali o odhalení chystaných skinů postav ze Stranger Things. Měla by tak být možnost zakoupit si vzhled Jima Hoppera či Demogorgona, což ale zatím Epic Games ani Netflix nepotvrdili. I tak je to ale velice pravděpodobné a skinů se nejspíše dočkáme. Dorazit by mohly už zítra, ale mohou se také opozdit až do konce eventu.

Stranger Things portal

Zmrzlinové kornouty

Včera jsme také byly svědky objevení zmrzlinových kornoutů v Mega Mallu. Ty pomalu doplňují hráčovo zdraví. Zatím není jasné, zda s tímto eventem souvisí, ale načasování je rozhodně podezřelé.

Stranger Things

Support a Creator

Líbil se ti tento náš článek? Naši tvorbu můžeš podpořit pomocí použití kódu Support a Creator: Nejdeto. Děkujeme!

Napsat komentář