Aktualizováno: Informace o chystaném turnaji

Aktualizováno: Informace o chystaném turnaji

Aktualizace: Vzhledem k tomu, že v nejbližších dnech vyjde šestá herní sezóna, budeme muset turnaj přesunout na příští týden (pokud dojde ke změně mapy, bude muset být trasa upravena). Z tohoto důvodu byl prodloužen i termín pro zápis hráčů do turnaje.

Tabulka s aktuálním rozřazením hráčů podle času:

Bude přidána

Přinášíme vám první turnaj. Ten bude probíhat v několika etapách. Každá etapa turnaje bude trvat okolo 10 minut. Cena pro vítěze turnaje bude 2500 V-bucks. Celé to vypukne příští týden v pondělí, v 18:00 a bude to probíhat, dokud nebudeme mít vítěze. Může se to protáhnout i na několik dní. To bude záležet na počtu přihlášených uživatelů

0
V-BUCKS

O co půjde?

Rozhodli jsme se, že prvním turnajem budou závody v autech. Celý turnaj bude probíhat v režimu Playground, kde budou vždy pouze 3 hráči + admin, který na soutěž bude dohlížet. Proto bude nutné vytvořit systém hodnocení do stylu „pavouka“. Pro každý stupeň v pavoukovi budou určeny jiné tratě. Grafická podoba výsledků pavouka bude zveřejněna později. První závod bude probíhat na závodní trati blízko městečka Paradise Palms.

Pravidla Turnaje

Během celé soutěže nesmíte používat zbraně.

Stavět je povoleno pouze v etapách turnaje, kde je to nezbytně nutné. Patří sem etapy, které mají cílový bod na těžko dostupných místech. Při obyčejných závodech na trati se stavět nesmí.

V etapě se závodní tratí je také zakázáno ničit vybavení tratě, nebo používat jakékoliv zkratky. Toto pravidlo se odpustí, pokud do vás někdo nabourá a odpálí vám autíčko o kus dál (nebo přes svodidlo).

Jak se zapsat na Turnaj

Pokud chcete soutěžit, musíte nám o tom dát samozřejmě vědět. Přihlásit se můžete tak, že pod tímto článkem zanecháte komentář se svojí herní přezdívkou (Nickname v Epic Launcheru) a přibližným časovým intervalem, kdy budete mít čas na hru. My to potom zapíšeme do tabulky, která bude na konci zveřejněná. Uzávěrka přihlášek do soutěže bude do neděle do 23:59. Čas a protivníky se dozvíte během pondělního dopoledne. Informace o dalších etapách se dozvíte v dalším článku.

Dny
Hodiny
Minuty
Sekundy

Tento příspěvek má 79 Komentářů

  1. Mněl bych zájem.. Čas mám každý den od 15:00 0 do cca 22:00 o víkendech do 23
    Budu rád když mi zašlete odpověď na můj i starám neumím toto používat moje ig jméno je Hon._.ziiik Moje jméno ve hře je TSM_CzechDark pravidla jsem si přečetl a jsem s nimi smířený :)) děkuji za případnou odpověď :))

Napsat komentář