Druhá obsahová aktualizace verze 9.30

Druhá obsahová aktualizace verze 9.30

Epic včera uvolnil další content update. Update je tedy již třetí v pořadí, co se verze 9.30 týká. Celý obsah se točí okolo nové zbraně. 

Co je nového? 

Drum Shotgun

Mix brokovnice a Drum Gunu je tady! Drum Shotgun je prozatím dostupná v šedé, zelené a modré variantě. Do zásobníku se vejde 12 nábojů, které při střetu s nepřítelem udělují 45, 47, či 50 poškození (dle varianty).

Změny mapy a robot v Pressure Plantu:

Některé části mapy se opět změnily. Hlavní změnu mohou hráči hledat uvnitř kráteru sopky v Pressure Plant. Vypadá to, že tam postupně probíhá stavba velkého robota. Zatím jsou hotové pouze nohy, ale vše nasvědčuje tomu, že se brzy dočkáme dalších částí. Tato změna téměř jistě potvrzuje, že k hlavní události na přelomu z 9. na 10. herní sezónu dojde v této lokaci.

Pressure Plant 9.30 - Robot

Aktualizováno: Výstavba robota rychle pokračuje! Jeho velikost je gigantická. Kvůli dostavení nohy ke kolenímu kloubu musela být spodní část otevřena a celý robot byl tak posunut dolů. Na obrázku se zaměřte hlavně na propast, ve které je robot umístěn.

Pressure Plant - robot update

Nové stavby v režimu Creative

Do Creativu se podívá 5 nových stavebních bloků, které známe z Paradise Palms. Dále je dostupných 5 nových galerií s totožnou tématikou.

Kromě toho dorazilo i pár novinek do režimu STW.

Support a Creator

Líbil se ti tento náš článek? Naši tvorbu můžeš podpořit pomocí použití kódu Support a Creator: Nejdeto. Děkujeme!

Napsat komentář